English

Haberler

Orkide haberlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz...

Worldfood

WORLDFOOD GIDA FUARI’NIN GÖZDESİ “ORKİDE” OLDU

Worldfood İstanbul Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı’na geniş kapsamlı katılan Orkide Yağ, ürünleriyle fuarın gözdesi oldu. Yurtiçi ve yurtdışı üst düzey yönetim ekibinin tam kadro katıldığı Fuar’da, Küçükbay A.Ş., Ege Bölgesi’nin sektördeki ağırlığını gösterdi. 28 farklı ülkeden 550’yi aşkın firma ve 1000’in üzerinde markanın yer aldığı Worldfood Gıda Fuarı’nın bu yılki konuk ülkesi ise Azerbaycan’dı. Azerbaycan, önümüzdeki yıllarda Türkiye’den gıda sektöründe alım yapabilecek ülkelerin başında geliyor.

Zeytinyağında 2013 yılında özellikle ihracatta büyük bir atılım sağlayan Orkide’nin, Uluslararası İstanbul Worldfood Fuarı’nda hedeflere ulaşan bağlantılar gerçekleştirdiğini belirten Küçükbay A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

Ahmet Küçükbay, “Orkide’yi temsil eden ekibimiz bu fuarda da başarılı bir performans gösterdi. Hepsini kutluyorum. Böylesine özel bir fuarda sektörün uluslararası diğer firmalarıyla bir arada olmak çok mühim. Yurdumuzun sektör bazında ilerlemesi sağlıklı ve güvenli ürünlerin sunumuyla mümkün. Biz bunu iç piyasada ve ihracat gerçekleştirdiğimiz ülkelerde başardık. Zamanı ve teknoloji iyi kullanır, kaliteyi üst düzeyde tutarsak, dünyanın yağ sektöründe lider ülkelerinin başında geliriz. Orkide, sağlıklı ve güvenli ürünün tüm koşullarını tartışmasız yerine getiren, uluslararası standartlarda güçlü bir markadır” şeklinde konuştu.

Resimaltı: (Sol baştan)

Orkide Yağ İstanbul Satış Müdürü Ahmet Yıldız, Orkide Margarin Grubu Ticari Koordinatörü İbrahim Şener, Orkide Bursa Bölge Müdürü Ömer Şahin, Orkide İhracat Pazarlama ve Satış Müdürü Hamide Tunçsiper, İç Satış ve Pazarlama Koordinatörü Kaya Büker, Dış Ticaret Koordinatörü Ahmet Us, Ar-Ge ve Ürün Geliştirme Müdürü Mustafa Gülen Worldfood İstanbul’da Orkide’yi başarıyla temsil ettiler.

28.3.2014